Sinu ettevõtte
ustav abiline
finants küsimustes

Ettevõtte finantsjuhtimine, reorganiseerimine, erikontrollid, pankrotimenetlused, professionaalsed finantsteenused alates 1999 aastast

Teenused
Finantsteenused
Raamatupidamine
Pankrotimenetlused

Finantskonsultant tegutseb oma finantsalal juba alates 1999. aastast ning pakub kõrgkvalifitseeritud finants-ja raamatupidamisteenust tegutsevatele ettevõtetele ning pankrotihalduritele.

Meie kliendid tegutsevad väga erinevates valdkondades: tootmine, kinnisvaraarendus, kaubandus-, hobusekasvatus ning erinevates riikides (k.a. Rootsi, Läti, Venemaa). Kaasaaegse softlahenduse abil osutame teenuseid ka väljaspoolt Eestit asuvatele ettevõtjatele. Lähtudes kliendi vajadustest ja finantsotstarbekusest, teeme ettepanekuid ettevõtte või ettevõtte grupi optimaalseks ümberkujundamiseks, anname nõu osaluse ja varade ümberpaigutamisel ning korraldame ettevõtete reorganiseerimise.

Me omame pikaajalist kogemust pankrotimenetluste läbiviimises ning suurte ettevõtete jagamise või eraldamise osas: alates põhiettevõtte raamatupidamise ülevaatamisest ning korrastamisest, kuni uute loodud ettevõtete raamatupidamise koostamiseni.

Meie raamatupidamise klientidele suulised maksukonsultatsioonid, mis on seotud ettevõtte jooksvate tegevustega, on tasuta!

Teenuseid osutame eesti, vene, inglise keeles.

Mõned meie kliendid